Vypočti si BMI/BMR Nad 4000 Kč dárek od nás
herba sport

Doprava a platba

Obchodní podmínky Herbaprodukt.cz (IČ 61966878)

Vyzvednutí v Ostravě-Petřkovicích, ul. Šilheřovická 558 - zdarma (platba za zboží také kartou)

Vyzvednutí namístech Zásilkovny v ČR s platbou předem - 63včetně DPH

na dobírku - 113 Kč včetně DPH

Vyzvednutí na výdejních místech a balíkomatech GLS s platbou předem 51 Kč včetně DPH

na dobírku 84 Kč včetně DPH


Vyzvednutí na výdejních místech BALÍKOVNA s platbou předem - 49 včetně DPH AKCE!

dobírka - 68včetně DPH AKCE!

Česká pošta BALÍK NAPOŠTU s platbou předem - 81včetně DPH

Česká pošta BALÍK DO RUKY s platbou předem - 78 včetně DPH AKCE!

Česká pošta BALÍK NAPOŠTU dobírka - 118 Kč včetně DPH

Česká pošta BALÍK DO RUKY dobírka - 115Kč včetně DPH AKCE!

Kurýr ČR s platbou předem (výběr nejlevnějšího kurýra s doručením v ČR, např. DPD, IN TIME, GLS) od 68 Kč včetně DPH (cena závislá na hmotnosti zásilky)

Kurýr ČR dobírka od 120 Kč včetně DPH (cena závislá na hmotnosti zásilky)

GLS doručení na adresu CZ s platbou předem 91 Kč včetně DPH.

GLS doručení na adresu CZ dobírka 133 Kč včetně DPH


PPL s platbou předem - 135 Kč včetně DPH

PPL dobírka - 185 Kč včetně DPH

Jednotlivé výše uvedené platby za přepravu zásilek budou navýšeny o 5 Kč, a to na částečnou náhradu nákladů na obalové materiály.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V Ostravě -Petřkovicích je možné zboží vyzvednout zdarma.

Je vhodné si dopředu potvrdit termín vyzvednutí, zboží tak bude pro vás připraveno bez zbytečného čekání. Termín vyzvednutí si můžete potvrdit emailem nebo telefonicky na 596 131 448.

(Podle zákona o evidenci tržebje prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; vpřípadě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.)

Dále nabízíme možnost vyzvednutí vaší zásilky na výdejních místech umístěných v ČR, Slovensku, Polsku a Maďarsku, a to v místech označených jako Zásilkovna. Při objednání zboží si vyberete pobočku, kterou máte nejblíž. Jakmile předáme zboží Zásilkovně k přepravě, okamžitě vám Zásilkovna pošle email s trasovacím číslem. Cestu vaši zásilky tak můžete sledovat online. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám Zásilkovna pošle SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout. Více na www.zasilkovna.cz

Zboží je možné poslat také do výdejních míst nebo do balíkomatů GLS.


Dále nabízíme možnost zaslání zboží Českou poštoubuď BALÍKEM DO RUKY, BALÍKEM NA POŠTU nebo BALÍKEM DO BALÍKOVNY, a to s platbou předem nebo dobírkou.

BALÍK NA POŠTU umožňuje převzetí zásliky na více než 3200 vybraných odběrních místech České pošty. BALÍK NA POŠTU se vám nedoručuje osobně, ale bude zanechán na vámi vybrané poště. POZOR službu BALÍK NA POŠTU nemusí poskytovat všechny pobočky České pošty.

BALÍKOVNA je nový standard obsluhy služeb na vybraných pobočkách České pošty, kde Vás odbaví co nejrychleji a navíc s možnosti úhrady dobírky platební kartou. Jedná se o speciálně označené přepážky na poštách a depech. Zásilku si vyzvednete na základě kódu pro vyzvednutí obdrženého zSMS nebo e-mailového avíza. Vpřípadě, že si nebudete moci svoji zásilku vyzvednout, tak ji může za vás vyzvednout i 3. osoba, která má kdispozici kód pro vyzvednutí. Aktuálně Česká pošta nabízí více jak 222 výdejních míst. Seznam Balíkoven naleznete, zde nebo na webových stránkách České pošty.

Nabízíme možnost doručení nejlevnějším Kyrýrem v ČR a na Slovensku. Vybíráme vždy kurýra s nejnižší nabídkou přepravy, proto vám nejsme schopni dopředu garantovat jaký konkrétní kurýr zásilku doručí. Většinou se jedná o některého z těchto kurýrů - DPD, IN TIME, GLS. Tento typ doručení nabízíme jak s platbou předem tak s dobírkou. Kurýrem budete zpravidla dopředu kontaktování a můžete si tak domluvít den a hodinu dodáni. Zásilka by měla být k vám doručena do druhého pracovního dne.

Zboží je možné poslat také na adresu prostřednictvímGLS,a to s platbou předem nebo dobírkou.


Zboží je možné poslat také prostřednictvím zásilkové služby PPL, a to s platbou předem nebo dobírkou.

Objednávky s doručením v rámci ČR, přijaté v pracovní den do 15:00 hod., jsou vyřizovány ještě tento den a expedovány den následující. Zásilka by vám pak měla dorazit do 24 hodin od odeslání, a to jak přes Českou poštu tak přes PPL.

Zbožína Slovenskozasíláme službou GLS neboPPL (DHL). Doba dodání zboží na Slovensko je 48 hodin od odeslání. Slovenští zákazníci platí dobírku v eurech.

Údaje pro platby předem v rámci ČR v Kč:
č.ú. 1154582001/5500, Raiffeisenbank,a.s.
v.s. číslo vaší objednávky


Údaje pro platby předem ze Slovenska v eurech:
č.ú. 2100676162/2010
Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10 , Praha 1
IBAN: CZ2520100000002100676162
SWIFT: FIOBCZPPXXX

Uvádzajte prosím číslo objednávky do správy pre prijímateľa (poznámky), nebudeli ho možné uviesť ako variabilný symbol.


U zahraniční platby uvádějte prosím u poplatku za převod "OUR". Fio banka v ČR však neúčtuje poplatky za příchozí platby ze Slovenska. (Klienti slovenské Fio banky nehradí své bance žádné poplatky za převod do ČR. Klienti ostatních slovenských bank provádějí převod do ČR v rámci režimu SEPO plateb, a poplatky jejich bank jsou tak stejné jako u tuzemských plateb).


Po obdržení Vaši objednávky dostanete automatickou odpověď - kopii vaši objednávky. (Pokud jste tuto kopii neobdrželi, objednávku jste nedokončili, uvedli jste nesprávnou emailovou adresu, máte plnou emailovou schránku nebo vám zpráva spadla do složky nevyžádaná pošta-spam).

Pod číslem zásilky, které obdržíte od přepravce zpravidla emailem, můžete na stránkách české pošty ( www.ceskaposta.cz ) GLS (www.gls-group.com) nebo PPL (www.ppl.cz) sledovat aktuální místo kde se zásilka nachází. (Pokud jste tento email nedostali, tak jste pravděpodobně uvedli nesprávnou emailovou adresu, máte plnou emailovou schránku nebo nebo vám zpráva spadla do složky nevyžádaná pošta-spam).

Daňový doklad

Snažíme se přispívát k ochraně našich lesů tím, že neposíláme zbytečně daňové doklady v listinné podobě, a to pokud si to zákazník výslovně nevyžádá. Na vaši žádost vám pošleme daňový doklad elektronicky emailem. Přejeteli si doklad zaslat v listinné podobě společně s vaši zásilkou, uveďte prosím tuto volbu do poznámky v objednávce. Doklad o zaplacení dobírky vám na vaši žádost vystaví také kterýkoliv přepravce.

Reklamace

Nároky z odpovědnosti za vadu výrobků má právo zákazník uplatnit v zákonném rozsahu a při splnění zákonem daných podmínek písemně u prodávajícího, a to buď emailem na info@herbaprodukt.cz, nebo v listinné podobě na adresu: Mgr. Ing. Gardiančík Tomáš, Šilheřovická 558, 725 29 Ostrava- Petřkovice.

Odstoupení od smlouvy

Zákazník má právo odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží. Zakazník může odstoupit od smlouvy písemně buď elektronickou zprávou odeslanou na emailovou adresu info@herbaprodukt.cz nebo v listinné podobě, a to posláním na adresu Mgr. Ing. Gardiančík Tomáš, Šilheřovická 558, 725 29 Ostrava- Petřkovice. Zákazník může taktéž využít formulář pro odstoupení, který si může níže na této stránce stáhnout ve formátu PDF a tento vyplněný a podepsaný formulář odeslat některým z výše uvedených způsobů. Odstoupil-li zákazník od smlouvy, vráti zboží na adresu Mgr. Ing. Gardiančík Tomáš, Šilheřovická 558, 725 29 Ostrava- Petřkovice bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. V případě odstoupení od smlouvy nese zákazník náklady spojené s navrácením zboží. Zákazník nemůže od smlouvy odstoupit v případě dodání zboží v uzavřeném obalu, které zákazník z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit. Ustanovení tohoto odstavce o odstoupení od smlouvy se nepoužijí pro dodávku potravin, nápojů nebo jiného zboží běžné spotřeby dodávaného do zákazníkovy domácnosti nebo do jiného místa, které zákazník určil (§1840 odst.1, písm. g, z.č. 89/2012 Sb., podobně pro slovenské zákazníky §1, odst.2, písm. h, z.č. 102/2014 Z.z.).

Vrácení peněžních prostředku zaplacených zákazníkem bude ve prospěch zákazníka uskutečněno nejpozději do 14 dní od odstoupení od smlouvy zákazníkem, a to způsobem sděleným zákazníkem, jinak stejným způsobem, jakým byly ze strany zákazníka peněžní prostředky internetovým obchodem obdrženy. Internetový obchod však není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky zákazníkovi dříve, než mu zákazník zboží předá.

Mimosoudní řešení sporů

Zákazník má právo obrátit se v případě sporu s prodávajícím na subjekt mimosoudního řešení sporů, kterým je Česká obchodní inspekce (www.coi.cz).

Orgánom dozoru na Slovensku a Subjektom alternatívneho riešenia sporov je Slovenská obchodná inšpekcia (SOI) Inšpektorát SOI pre Bratislavský kraj Prievozská 32, P.O. Box 5, 820 07 Bratislava 27 Odbor technickej kontroly výrobkov a ochrany spotrebiteľa tel. č.: 02/ 58272 172-3 fax č.: 02/ 58272 170, www.soi.sk, resp. iná príslušná oprávnená právnická osoba zapísaná v zozname subjektov alternatívneho riešenia sporov vedenom Ministerstvom hospodárstva Slovenskej republiky (zoznam je dostupný na stránke www.mhsr.sk). Spotrebiteľ je oprávnený si vybrať subjekt alternatívneho riešenia spotrebiteľských sporov na ktorý sa obráti. Spotrebiteľ môže na podanie návrhu na alternatívne riešenie svojho sporu využiť platformu pre riešenie sporov on-line, ktorá je dostupná na webovej stránke http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Ochrana osobních údajů

Dokument s aktuální úpravou Ochrany osobních údajů naleznete níže v dokumentech ke ztažení. Dokument s aktuální úpravou Ochrany osobních údaj je nedílnou součástí smluvních podmínek.

 

Soubory ke stažení

Ochrana osobních údajů407 kB
Oznámení o odstoupení od smlouvy / Oznámenie o odstúpení od zmluvy365 kB
Ochrana osobných údajov 469 kB
Regulamin sklepu herbaprodukt.pl435 kB
Polityka prywatności240 kB

Proč HERBAPRODUKT?

Internetový obchod HERBAPRODUKT.cz se již od roku 1997 zabývá prodejem výrobků Americké společnosti HERBALIFE a od roku 2009 prodejem výrobků společnosti TIANSHI.

Na našem e-shopu nabízíme pouze osvědčené a kvalitní výrobky, s kterými máme dlouholetou zkušenost a na které máme výborné ohlasy od našich stálých zákazníků.

0

tolik let jsme na trhu
SE ZDRAVOU VÝŽIVOU

0

DRUHŮ ZBOŽÍ
NA NAŠEM E-SHOPU

Nepropásněte akce, novinky a slevy

Seznámil(a) jsem se s vaší Ochranou osobních údajů, týkající se zpracování mých údajů na základě zákona

Můžete se kdykoliv odhlásit. Odběr novinek zasíláme nanejvýš 1x za 14 dní.

ok

Přidat další zboží

Přejít do košíku